مراسم جشن سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

photo_۲۰۲۰-۰۱-۰۱_۱۶-۰۲-۱۸.jpg

مراسم جشن سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، جشن بزرگ میلاد با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و نکوداشت مقام پرستار به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها برگزار شد.

این جشن باشکوه با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، امام جمعه شهر، نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، اعضای شورای شهر شاهرود، و با حضور پرستاران بیمارستانها، مراکز بهداشتی و هلال احمر شهرستان شاهرود و پرستاران و کارکنان و تعدادی از مسؤولین بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) و دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، سه شنبه 98/10/10 در تالار همایش پورسینای دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار گردید.

در این مراسم که توسط سازمان نظام پرستاری و با همکاری رؤسای دانشگاه های آزاد اسلامی شاهرود و دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به صورت هماهنگ ترتیب داده شده بود از پرستاران نمونه سطح شهرستان تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم گروه موسیقی به اجرای زنده موسیقی و تعدادی از هنرمندان هم به اجرای نمایش پرداختند و در پایان مراسم از 55 نفر از پرستاران شاهرود و 2 نفر از پرستاران هلال احمر به عنوان پرستاران نمونه و 16 نفر پرستار بازنشسته، سوپروایزرها و سرپرستاران بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) با اهداء گل، هدایای نقدی و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد و خانم زهرا اسکندری به عنوان پرستار نمونه کشوری هیات مدیره های نظام پرستاری کشور معرفی شد.

همچنین در روزچهارشنبه 98/10/11 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و جمعی از مسؤولین دانشگاه و شهردار شاهرود با پرستاران در بخش های مختلف بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) دیدار کردند و با اهدای گل و شیرینی میلاد باسعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار را به ایشان تبریک گفتند.

در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین نظری امام جمعه موقت شاهرود خطاب به پرستاران ضمن تبریک این روز با عظمت گفت: پيامبر خدا حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند: هر كس در برآوردن نياز بيمارى بكوشد، خواه آن را برآورد و خواه برنياورد، از زير بار گناه خويش بيرون مى‏‌رود، به‏ سان آن روز كه از مادر زاده شده است و من مشابه چنین مقامی را در احادیث کمتر دیده ام و این نشان عظمت کار پرستاری است و برای شما آرزوی موفقیت در این امر خطیر و وظیفه ارزشمند را دارم.

  • سه شنبه 10 دي 1398
یزدان پناهی

رئیس حوزه ریاست و روابط عمومي دانشگاه

0 نظر

چهارشنبه 25 تير 1399 . 12:16 .