اعلام نتایج کسب شده توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در هفتمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

اعلام نتایج کسب شده توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در هفتمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

 
 
 
IAU
دکتر هادی پور جهرمی مسئول هفتمین المپیاد دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بیان داشت: 8 نفر از 12 نفر دانشجوی معرفی شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی به هفتمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور که در مجموع 605 دانشجو با یکدیگر به رقابت می پرداختند، در هر چهار حیطه موفق به دریافت مدال و لوح تقدیر ویژه شدند. 

به گزارش روابط عمومی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی- دکتر هادی پور با اشاره به روند برگزاری آزمون گفت: این دوره از المپیاد از شنبه تا چهارشنبه (21 الی 25 شهریورماه) در دانشگاه علوم پزشکی ایران به صورت آزمون انفرادی و آزمون گروهی برگزار شد. 

وی افزود: در این آزمون بیش از 50 دانشگاه حضور داشتند و در مجموع 605 دانشجو شامل 321 دانشجوی دختر و 284 دانشجوی پسر با یکدیگر در چهار حیطه استدلال بالینی، تفکر علمی در علوم پایه، مدیریت نظام سلامت و مطالعات میان رشته ای (فلسفه پزشکی) به رقابت پرداختند. 

دکتر هادی پور به مقایسه شیوه مدال دهی امسال با سال گذشته پرداخت و بیان داشت: در سال گذشته حدود 50 درصد از شرکت کنندگان مدال کسب کردند و امسال این تعداد به حدود 10 درصد کاهش یافت و جمعا تعداد 64 مدال شامل24 مدال طلا، 20 مدال نقره و 20 مدال برنز به آزمونهای انفرادی اهدا شد. 

وی در خصوص نتایج کسب شده توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در هفتمین دوره المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور گفت: در این دوره از المپیاد نازآفرین حاتمی مزینانی موفق به دریافت مدال برنز و 7 دانشجوی دیگر موفق به دریافت لوح تقدیر ویژه در تمامی حیطه ها شدند. 

دکتر هادی پور بیان داشت: در این دوره به کسانی که تا 80 درصد آخرین پذیرفته شده برنز امتیاز آورده بودند، لوح تقدیر ویژه تعلق گرفت و بنا به توضیحات دکتر کلانتر دبیر اجرایی و دکتر پاسالار دبیر کمیته فنی المپیاد، لوح تقدیر ویژه، ارزش بالایی دارد و امتیاز بالایی را برای دانشجویان در وزارت بهداشت در نظر می گیرند. 

اسامی برگزیدگان به شرح زیر می باشد: 

در حیطه فلسفه: یزدان شفی خانی از واحد پزشکی تهران، صفورا صادقی از واحد علوم دارویی تهران، و فرهاد هنرور از واحد شاهرود لوح تقدیر ویژه دریافت نمودند. 

در حیطه علوم پایه: نازآفرین حاتمی مزینانی از واحد علوم دارویی مدال برنز و الهام توسلی از واحد علوم دارویی لوح تقدیر ویژه کسب کردند. 

در حیطه مدیریت: شادی عرفانیان از واحد پزشکی تهران و آتوسا خسروی از واحد نجف آباد لوح تقدیر ویژه دریافت نمودند. 

در حیطه استدلال بالینی: سید حسن لنگری از واحد پزشکی تهران لوح تقدیر ویژه دریافت نمود

  • يکشنبه 05 مهر 1394
0 نظر

پنجشنبه 28 تير 1397 . 04:39 .